Minecraft Hitparáda

Určite ste už niekedy natrafili na internete na nejaké Minecraftovské paródie známych pesničiek. Od amatérsky spracovaných piesní, kde niekedy spevák netrafí ani jeden tón až po perfektne prepracované paródie s úžastnými animáciami. V hlave mi pri prezeraní jednej z nich skrsla myšlienka napísať článok, kde by som Vám chcel niektoré, ktoré patria určite k tým lepším, ukázať.


Mining Ores

Táto paródia z dielne Mineworks Animation vznikla ešte v Novembri roku 2013 a na youtube má viac ako 9 miliónov pozretí ( o toľkých videniach môžu niektorý interpreti len snívať 😉 ) a určite si ich zaslúži. Pekné animácie a vcelku profesionálne naspievaná pieseň z nej robia jednu z najlepších. Veď presvedčte sa sami.

Pre porovnanie pridávam aj originálny song od skupiny One Republic.


The Herobrine

Teraz trochu z iného súdku. Určite ste už počuli duo Eminem a Rihanna a ich pesničku Monster. Team TheAtlanticCraft-u sa rozhodol vytvoriť paródiu zo sveta minecraftu a ja si myslím že sa im to podarilo celkom dobre. Čísla tento fakt potvrdzujú a paródia už bola zobrazená takmer 16 miliónov krát.

Originál nižšie.


Miners in the Sun

Paródia veľkého hitu, ktorá vznikla koncom minulého roku stihla nazbierať už 17 milionov videní a je vskutku podarená. Pochádza od tvorcu, ktorý si na youtube hovorí TheWillyrex. Tento youtuber produkuje videá už nejaký ten piatok, no toto je jeho prvá paródia na pesničku. No nemá sa za čo hanbiť.

Originálny song od Davida Guettu.


Dragons

Paródia na pesničku od skupiny Imagine Dragons uzrela svetlo sveta na začiatku minulého roku a odvtedy ju videlo už viac ako 20 miliónov ľudí. Autorom je MineworksAnimation studio, ktoré má na svedomí už viacero úspešných paródií a stále produkujú ďalšie. Patrí im určite uznanie za dobre vykonanú prácu.

Originálny song Radioactive.


Supernatural Mobs

Našu päticu uzatvára táto paródia, ktorá vznikla tesne pred vianocami roku 2013 a má neuveriteľných 49 miliónov pozretí na youtube. A podla mňa celkom zaslúžene, veď posúďte sami.

Originálny videoklip k pesničke California Gurls je však úplne odlišný.


Ktorá minecraft paródia sa Vám páčila najviac ?

 

 

 

About the author

Redakcia

Redakcia portálu Minecraft Centrála.

Be the first to comment

Leave a comment