História kockovej centrály 4/8

A máme tu štvrtú časť nášho putovania dvojročnou históriou našej centrály. V podstate sme sa dostali do polovice a musím sa priznať, že niekde v období o ktorom dnes budem písať sa aj moje Minecraft cestičky spájajú z multiplayerovým hraním a teda aj s Minecraft centrálov.

17.októbra 2011 podvečer sa Minecraft dostal do televízie o čom sa mohli, presvedčiť diváci televízie Cartoon Network, v zábavnej relácii MAD, v ktorej bolo odvysielané video Criminal minecraft, ktoré je vlastne paródiou Minecraftu a seriálu Criminal Minds ( u nás vysielaného ako Myšlienky zločinca pozn. redaktora)

[youtube id=“xIoXhNcMgi0″ width=“600″ height=“350″]

V tejto dobe celá Minecraft komunita netrpezlivo očakáva verziu beta 1.9, vychádzajú nové pre-release a na stránke centrály vás okamžite oboznamujeme zo všetkými novinkami. Po príchode pre-releasu 4 už vieme určite, že nás čakajú v ende draci a aj to, že novinka v MC potiony sa nebudú variť v kotlíku (Cauldron) ako to bolo v pre-release 3 , ale je vytvorený nový breawing stand a kotlík bude slúžiť len na naberanie vody.

24.októbra2011 aktualizujeme server na verziu beta 1.8.1, ale beží len ako anarchy server, čiže  bez nejakých veľkých zásahov OP teamu a všetci čakáme na novú verziu kedy príde wipe a spustenie serveru na ostro zo všetkými pravidlami.

Koncom októbra 2011 je ohlásené vydanie Minecraft pocket edition aj pre IOS a tiež to že majiteľia hernej konzoly XBOX si už na jar 2012 budú môcť zahrať Minecraft aj na nej. .Aby tých noviniek nebolo málo objavuje sa Pre-release s poradovým číslom 5, ktorý odhaľuje nové animácie ender drakov, nové bloky a textúry nové achievementy a v menu pribudli nové možnosti nastavenia hry.

[youtube id=“ktdQH1CilG8″ width=“600″ height=“350″]

Na záver dnešného článku vám sem dám stránku, o ktorej sme vás informovali už v októbri 2011 a na ktorej si môžete vytvoriť Minecraftové achievementy, obrázok svojho skinu, (pokiaľ vlastníte Minecraft aj toho svojho) alebo si stiahnuť ikonku z itemom alebo blokom z hry.

http://mag.racked.eu/

 

Be the first to comment

Leave a comment