Stavebná súťaž – Aréna

Nazdar hráči.

Rád by som Vám oznámil, že dnešným dňom (9.4.2018) sa vyhlasuje nová (neobvyklá) stavebná súťaž. Súťaž bude trvať 2 týždne a končí nedelu 22.4.2018 o 20:00. Avšak o čom je tato súťaž? Poďme si to priblížiť.

Ako ste si mohli všimnúť, na server bol opäť pridaný starý, známy,  a pomerne obľúbený plugin mobarena. Náš OP team pracuje na tom aby Váš zážitok bol čo najlepší a pomaly ale isto stavia rôzne arény. Avšak vždy sme boli otvorený novým nápadom a pokiaľ niekto z vás hráčov postavil dobrú arénu, neodmietli sme ju nastaviť a sfunkčniť. Čím sa dostávame k jadru veci.

Súťaž je zameraná na stavbu arén, z ktorých tie najlepšie spojazdníme. Aby ste lepšie pochopil fungovanie mobaren, bude ideálne ak si skúsite nejaké mobarény sami (napr nami postavenú castle1).  Arény možu byť ľubovolného tvaru, možu byť kruhové, oválne, hranaté. Môžu byť rôznej témy. Napríklad nejaká moderná aréna z vlny, alebo nejaká staromódna typu kolosea v Ríme, je len na vás čo zvolíte. Dôležitý je konečný efekt, estetická vlastnosť a predovšetkým to najdôležitejšie, spôsob a efektivita akým sa dá v týchto arénach bojovať. Nebojte sa zapojiť fantáziu, rôzne prekážky (cobweb, lava atď) sú len vítané. Stavbu môžte postaviť kdekoľvek v prírode, neskôr bude pravdepodobne presunutá na vhodnejšie miesto. Moderátori vám môžu pomôcť s miernym zarovnaním pozemku. Arena by nemala presiahnuť viac ako 50×50 blockov, avšak nemala by byť ani moc malá. Odporúčam hľadať zlatý stred.

Dôležité upozornenie: Všetok materiál, ktorý ste použili na stavbu Vám bude neskôr navrátený. Avšak OPteam vám ho nezabezpečí. Možno sa pýtate prečo materiál vrátime. Dôvod je, že arény ktoré postavíte a my spojazdníme, nebudete môcť naďalej vlastniť, upravovať, atď. Teda zúčastnením sa predávate vaše stavby vlastníctvu servera s tým, že tieto arény ponesú vaše meno v každej lobby miestnosti. Server vám ručí za to, že tieto stavby budú vždy obsahovať meno autora s vďakou.

A to čo vás asi zaujíma najviac! Odmeny!

Odmeny: 
1. Miesto –
5000 $ + Nether Star
2. Miesto – 3500 $ + Nether Star
3. Miesto – 2500 $ + Nether Star
Každý zúčastnený – 150$ + Wither Head
A samozrejme, vaše meno v lobby miestnosti. Nech každý vie, kto bol ten šikovný kto tú stavbu postavil 🙂

Arény sa s veľkou pravdepodobnosťou budú prenášať aj do nových máp (tj. po wipe). Rôzne informácie nájdete aj v hre na /warp sutaz.

Ďakujem za prečítanie tohoto článku a dúfam v čo najväčšiu účasť!

About the author

Redakcia

Redakcia portálu Minecraft Centrála.

Be the first to comment

Leave a comment